DLACZEGO KAŻDA ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD GŁOWY?

  • Opowiem o tym, dlaczego zmiana schematów myślowych na temat sportu, żywienia i szeroko pojętego zdrowego stylu życia jest konieczna do dokonania długotrwałych zmian.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • KONFERENCJA SYLWETKA NA LATA

Poruszymy tematy związane z pracą u podstaw ludzkiej psychiki, czyli schematów myślowych, przekonań na swój własny temat oraz społecznych oczekiwań związanych z wyglądem. Dowiemy się, jak mainstream'owe podejście do wyglądu wpływa na naszą podświadomość oraz jak możemy to zmienić.


NIKOLA KOŁODZIEJ

mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, stale poszerzająca kwalifikacje w zakresie dietetyki i psychodietetyki. Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy i właścicielka studia treningu personalnego, żywienia i psychologii dla kobiet w Gdańsku. Kobieta, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym. Specjalizuje się w psychologii odchudzania kobiet, a jak sama mówi, jej misją jest uczyć kobiety kochać siebie i chcieć dla siebie wszystkiego, co najlepsze.


Profil REPs Polska