BĄDŹ SPRAWNY! - TERAPIA RUCHEM DLA CAŁEGO CIAŁA

  • Nasz aparat ruchu został przecież stworzony do... ruchu, zgadza się? :) Dowiesz się jak właściwie przygotować jednostkę treningową oraz w jaki sposób dobierać określone ćwiczenia do własnych możliwości ruchowych.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • TWOJA PRZEMIANA KONFERENCJA

BĄDŹ SPRAWNY! - TERAPIA RUCHEM DLA CAŁEGO CIAŁA

Zapraszam serdecznie na spotkanie każdego, kto chce poznać prostotę i jakość bycia zdrowszym w swoim ciele, gwarantowaną przez przemyślanie dobrane zestawy ćwiczeń domowych. Porozmawiamy na temat bycia sprawnym ruchowo oraz co robić na co dzień, aby nie wypaść z 15-30 minutowej rutyny treningowej. Nasz aparat ruchu został przecież stworzony do... ruchu, zgadza się? :) Dowiesz się jak właściwie przygotować jednostkę treningową oraz w jaki sposób dobierać określone ćwiczenia do własnych możliwości ruchowych. Postaramy się również zadbać o każdy segment Twojego ciała, zarówno w ćwiczeniach rozciągających jak i wzmacniających. Nastaw się na poznanie ćwiczeń ogólnorozwojowych, sprawnościowych i korekcyjnych, po których dodamy nieco dynamiki!


TOMASZ LEŚNIKOWSKI

Medyczny Trener Personalny z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w Branży Fitness. Znawca treningu siłowego i medycznego z elementami rehabilitacji ruchowej i pourazowej. Pasjonata szeroko pojętego ruchu i masażu leczniczego. Szkoleniowiec, wykładowca i Mentor Trenerów Personalnych w placówce szkoleniowej ProFi Fitness School Poland oraz egzaminator w Federacji REP’s Polska (EQF 6). Autor szkoleń stacjonarnych, webinarów on-line i poradników treningowych dotyczących treningu siłowego i funkcjonalnego. Prelegent na największych Konwencjach Fitness w kraju.