ADAPTOGENY DLA WITALNOŚCI I DOBREGO SAMOPOCZUCIA

  • Okazało się, że drobnoustroje wchodzą w różne interakcje z naszym organizmem. Metabolizm zapewniają głównie enzymy wytwarzane przez drobnoustroje. Co więcej, od nich zależą nasze przyzwyczajenia, preferencje smakowe, zachowanie, a nawet nastrój..

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • TWOJA PRZEMIANA KONFERENCJA

Okazało się, że drobnoustroje wchodzą w różne interakcje z naszym organizmem. Metabolizm zapewniają głównie enzymy wytwarzane przez drobnoustroje. Co więcej, od nich zależą nasze przyzwyczajenia, preferencje smakowe, zachowanie, a nawet nastrój.. Z wykładu dowiecie się w jaki sposób rośliny Biolitu z upraw na Ałtaju współpracują z naszym mikrobiomem by zachować jego zdrowe działanie na nasz organizm. "Biolit” produkuje produkty ziołowe pomocne w utrzymaniu zdrowia od ponad 30 lat. Przez te wszystkie lata główną polityką firmy było jej stosowanie się do zasad medycyny spersonalizowanej opartej na dowodach naukowych. Dlatego firma jest światowym liderem w produkcji naturalnych substancji roślinnych nie tylko pod względem czystości surowca i jakości, ale także pod względem udowodnionego działania klinicznego.


HALINA JURKOWSKA

Certyfikowany specjalista terapii Anti-Age. Propagator badań klinicznych nad adaptogenami Instytutu Biolit, wykładowca na kursach w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie i Łodzi. Współorganizator kursu specjalista terapii Anti-Age z prawem wykonywania zawodu w RP. Właściciel i redaktor naczelny gazety i targów medycyny naturalnej Bliżej Zdrowia Bliżej Natury. W 2016 r nagrodzona przez Ministerstwo Zdrowia RP i Stowarzyszenie Diabetyków Polskich Zarząd Główny odznaczeniem za szczególne zasługi w rozwoju Stowarzyszenia oraz niesienie szczytnej idei pomocy ludziom chorym na cukrzycę w Polsce.


Wraz z Instytutem Biolit prowadzi działalność na rzecz programów wspierania zdrowia pszczół. W 2018r. i 2019r. otrzymała podziękowanie od Regionalnego Związku Pszczelarzy w Toruniu za działalność edukacyjną i badawczą nad wpływem wodnych ekstraktów z adaptogenów Instytutu Biolit na utrzymanie zdrowia pszczół oraz od organizacji Greenpeace za udział w ogólnopolskiej akcji ratowania pszczół i owadów zapylających. Autor artykułów dla polskich czasopism i tłumacz przekładów artykułów temacie utrzymania zdrowia kadry naukowej Instytutu Biolit.