POWIEDZ NIE (CHRONICZNEMU) ZMĘCZENIU

  • Dokucza ci brak energii, wyczerpanie psychiczne i fizyczne, problemy z koncentracją, pamięcią, nadmierna drażliwość?

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • KONFERENCJA SYLWETKA NA LATA

Dokucza ci brak energii, wyczerpanie psychiczne i fizyczne, problemy z koncentracją, pamięcią, nadmierna drażliwość? Czy to po prostu przemęczenie, przepracowanie, czy może już zespół przewlekłego zmęczenia – choroba, która w dzisiejszym świecie dotyka coraz większej liczby osób?

Gorąco zapraszam na mój wykład "Powiedz NIE (chronicznemu) zmęczeniu" podczas VI Konferencji REPs "Sylwetka na lata".

Podczas mojej prezentacji dowiesz się:

- co to jest zespół chronicznego zmęczenia;

- jak sobie z nim radzić;

- co lubi nasz mózg i jak go zaskoczyć?

- dlaczego ruch i aktywność fizyczna są niezbędne dla naszego ciała, umysłu i ducha;

- co to jest Action Meditation;

- i wiele, wiele więcej!

 

DARIA JABŁOŃSKA

Muzyk, kompozytorka, aranżerka, menedżer i animatorka kultury, absolwentka łódzkiej Filmówki, pilot wycieczek zagranicznych, wielbicielka języka japońskiego.

Ale też: instruktor pilates, stretchingu, TRX® GTC, rozluźniania powięziowo-mięśniowego, Animal Flow®, International BODYART® Instructor, Trilo Chi®, nauczyciel treningu powięziowego wg Fascia Training System, Advanced oraz Master Fitness Instructor, uczestniczka kursu "Medical Neuroscience" na Duke University. Prowadzi zajęcia dynamiczne, wzmacniające i taneczne, ale także spokojne, gdzie najważniejsza jest świadomość ciała oraz połączenie jej z umysłem i oddechem. Pasjonują ją ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, budujące elastyczność, siłę i wytrzymałość. Zawsze na pierwszym miejscu stawia płynność ruchów i precyzję, dąży do układania ćwiczeń w sekwencje i flow treningowe. Uczestnicy jej zajęć często podkreślają, że cenią sobie jej wszechstronność, zaangażowanie, pasję, wiedzę, otwartość i spokój. A dla Darii największą nagrodą są efekty uzyskiwane przez grupę i niespożyta energia płynąca od niej.


Profil REPs Polska