JAK POWIĘZIĄ WYSZCZUPLIĆ SWOJE NOGI?

  • 2 niewiarygodnie skuteczne flow treningu powięziowego, które wysmuklą twoje nogi!

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • KONFERENCJA SYLWETKA NA LATA

Jeżeli chodzi o ćwiczenia na pośladki, czy uda, nie ma lepszych ćwiczeń niż ruchy powięziowe. Jest to nieco inna forma treningu, niż standardowy zestaw ćwiczeń. Zadbaj o to, aby twoje ciało było gibkie, smukłe i lekkie - może zapewnić ci to tylko trening powięziowy. Powięź odpowiedzialna jest za kształt mięśni, gdyż ogranicza je nie tylko na zewnątrz, ale wnika także wewnątrz mięśnia. Ma więc wpływ na ich kurczenie, napięcie i połączenie oraz współpracę z innymi składowymi narządu ruchu. Wpływa przede wszystkim na naszą postawę oraz kształt ciała.

Na samym początku każdego treningu musicie pamiętać o tym, aby przygotować swoje ciało do ruchu - pokażę wam jak to zrobić w sposób prosty i dokładny. W czasie mojego wykładu na Konferencji pokażę ćwiczenia, które według mnie są najlepsze na wyszczuplenie nóg. Będę dokładnie opisywał każde ćwiczenie, powiem co powinniście odczuwać w trakcie ich wykonywania i pokaże ile powtórzeń należy wykonywać, aby uzyskać pożądany efekt. Stworzymy w ten sposób gotowy trening, który możesz wdrożyć od zaraz i powtarzać samemu w domu. Ćwiczenia mają na celu spełnić wasze marzenia o szczupłych i atrakcyjnych nogach. Pamiętaj, że same marzenia nie wystarczą. Przestań marzyć i zacznij działać! Do zobaczenia na moich zajęciach.


MARCIN CZARNECKI

Marcin Czarnecki jest trenerem z ponad 11-to letnim doświadczeniem i jednym z pierwszych nauczycieli treningu powięziowego. Obecnie jego główną specjalizacją jest trening medyczny. Naucza i szkoli z Treningu Powięziowego, jest twórcą Fascia Training System oraz jest jednym z Master Trenerów systemu treningowego Myover40. W trakcie wykładu z Marcinem:

  • zrozumiesz czym są ćwiczenia powięzi

  • nauczysz się ćwiczyć powięź

  • poznasz najefektywniejsze ćwiczenia na smukłe nogi 

Każdy ruch ma jakiś konkretny wpływ na reakcję naszego systemu powięziowego. Trening Marcina Czarneckiego jest ukierunkowany na wywołanie odpowiedniej reakcji systemów powięziowych, które niosą za sobą benefity, poprawiające funkcjonowanie narządu ruchu oraz wygląd sylwetki. Odpowiednie zastosowanie ćwiczeń z metody Fascia Training System poprawia zdrowie, kondycję i wygląd ciała człowieka. Dodatkowo trening powięziowy nadaje ciału formę i strukturę, kształtuje jego wewnętrzną architekturę. 


Profil REPs Polska