„OCEŃ INSTRUKTORA/TRENERA ”. AKCJA OGÓLNOPOLSKA

  • My jako REPS Polska chcemy, aby rynek fitness w Polsce był tym najlepszym na świecie pod względem zajęć grupowych.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • TWOJA PRZEMIANA KONFERENCJA

„OCEŃ INSTRUKTORA/TRENERA ”. AKCJA OGÓLNOPOLSKA

My jako REPS Polska chcemy, aby rynek fitness w Polsce był tym najlepszym na świecie pod względem zajęć grupowych. Coraz więcej instruktorów, nie wie jak dobrze prowadzić zajęcia grupowe, nie ma pomysłu na zaangażowanie grupy i popełnia wiele błędów we współpracy ze swoimi podopiecznymi.

Dlatego chcemy wspierać te osoby, dla których fitness jest prawdziwą pasją. Będziemy je nagrodzać i jeszcze bardziej motywować do rozwoju. Zadbamy o to, aby instruktorzy, którzy znajdą się w pierwszej 30, dostały wyróżnienie od swoich pracodawców. Dla klubów fitness to także doskonała promocja – potwierdzenie, że mają najlepszych instruktorów w Polsce.


Podczas webinaru Edyta Bartejczuk Wolak prezes REPs Polska wyjaśni na czym polega cała akcja i jak można oceniać instruktorów na rynku polskim. 


EDYTA BARTEJCZUK-WOLAK

Jest Instruktorem Fitness i Trenerem Personalnym z 28-letnim doświadczeniem, posiada specjalizację naturoterapeuty i anti-aging specjalisty. Jej pasją jest zgłębianie wiedzy z zakresu medycyny chińskiej, szczególnie akupunktury. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny z tytułem magistra, jak również wiele kursów i szkoleń z zakresu fitness i wellness. Specjalizację z dietetyki, otrzymała w Irlandii i jestem certyfikowanym Nutritionist diety wegańskiej i wegetariańskiej. Jest także autorką wielu programów dydaktycznych, a jako Prezes REPs Polska sprawdza i rozwija poziom fitness i wellness na polskim rynku.


Jest entuzjastką holistycznego podejścia do człowieka, pod względem treningowym, dietetycznym, mentalnym i zdrowotnym. Uważa, że każdy może czuć się i wyglądać dobrze na każdym etapie swojego życia.


Jest także autorką książki "365 dni dla Twojego kręgosłupa". Na co dzień, oprócz pracy szkoleniowej, zajmuję się pomocą dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness.