KONFLIKT PODBARKOWY - ZADBAJ O SWOJE BARKI

  • Bóle okolicy barku to 34% dolegliwości z którymi przychodzą do nas klienci.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • TWOJA PRZEMIANA KONFERENCJA

Bóle okolicy barku to 34% dolegliwości z którymi przychodzą do nas klienci. 30% osób aktywnych i nieaktywnych czyli wszyscy potrzebujemy jakiejś formy rehabilitacji, treningu, a między 15-64 rokiem życia w zdecydowanej większość dotyczy ona aparatu ruchu! Chcę wspierać Cię w procesie powrotu do sportu po kontuzji dlatego w tym webinarze powiem Ci jak krok po kroku naprawić problemy z barkiem i jak zapobiegać kontuzjom. 

Szkolenie "Konflikt podbarkowy- zadbaj o swoje barki". to pozycja obowiązkowa dla każdego fizjoterapeuty i trenera pracującego z aktywną częścią populacji, a zwłaszcza ze sportowcami.


Teraz - nie wychodząc z domu, w dowolnym czasie i z każdego miejsca na świecie - będziesz mógł podnieść swoje kompetencje i mądrze zaplanować dalsze etapy w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu, wiesz z pewnością, że - w sytuacjach szczególnie krytycznych - chcę działać i chcę Ci pomóc z kontuzjami


PODCZAS WEBINARU NAUCZYSZ SIĘ:

1. Jak wygląda szczegółowa anatomia i biomechanika?

2. Diagnostyka- testy

3. Czym jest SIS i jak to naprawić ?

4. Jakie są czynniki ryzyka ?

5. Jak wygląda przykładowa rehabilitacja/ trening w przypadku pojawienia się objawów ? Potencjalne metody postępowania.


KAMIL MALINOWSKI

jest konsultantem, wykładowcą akademickim WSEWS w Warszawie, trenerem i terapeutą. Z wykształcenia jest trenerem przygotowania motorycznego, chiropraktykiem i fizjo. Łączy dwa światy wewnętrznej spójności w postaci fizjoterapii, terapii manualnej oraz zewnętrznej skuteczności w roli treningu siłowego jako prewencja kontuzji. Jako szkoleniowiec i wykładowca prowadzi prelekcję na największych branżowych targach FIWE, PEI. Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele osobiste i zawodowe poprzez dostarczanie kompetencji trenerskich – umiejętności zarządzania programowania, zmiennych treningu, monitoringu w sporcie oraz prewencji kontuzji. Te wartości umożliwiają osiąganie wyznaczonych celów w życiu zawodowym i osobistym. Bazują one na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauk i przyjmują formę konkretnych narzędzi stosowanych w praktyce. Malinowski w znaczący sposób przyczynił się do naukowego zdefiniowania i sklasyfikowania oraz rynkowego i medialnego spopularyzowania dziedziny kompetencji trenera jako jedyna osoba w Polsce stworzyła system analizy i diagnostyki funkcjonalnej dla REPs Polsa (największa akredytowana organizacja dla trenerów). Napisał 9 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych w Polsce. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki. Jego wizją jest tworzenie świadomego trenera i fizjoterapeuty, a misją edukacja rozumiana jako nieustanny i wszechstronny rozwój osobisty i zawodowy, pozwalający na ewolucję w każdym aspekcie życia. Jego motto życiowe brzmi: „To a great mind nothing is little” Wartości, które wyznaje, to: • Rozwój – stale ewoluować duchowo, intelektualnie, społecznie, emocjonalnie, finansowo; • Skuteczność – pokazywać na mierzalnych wynikach osiągane rezultaty; • Humanizm – kierować się troską o potrzeby, szczęście, godność i swobodny rozwój człowieka jako celu samego w sobie; • Wolność – żyć w oparciu o własny światopogląd i pomagać ludziom i organizacjom wyjść z ograniczeń; • Pełnia – doświadczać życia we wszystkich jego przejawach, zarówno dobrych i złych, łącząc to, co rozdzielone, w jeden spójny koncept Ściskam SHERLOCK