PORA NA TWÓJ RUCH. PRZESTAŃ WYKONYWAĆ PRACĘ SWOJEGO KLIENTA

  • Podczas wystąpienia opowiem o tym, dlaczego samodzielność klienta jest równie ważna, co jego świadomość.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • TWOJA PRZEMIANA KONFERENCJA

PORA NA TWÓJ RUCH. PRZESTAŃ WYKONYWAĆ PRACĘ SWOJEGO KLIENTA

Podczas wystąpienia opowiem o tym, dlaczego samodzielność klienta jest równie ważna, co jego świadomość. Poruszymy tematy takie, jak: klient początkujący i budowanie nawyku ruchu, które jest często ważniejsze niż sam trening. NEAT, czyli spontaniczna aktywność fizyczna - jakie ma ona znaczenie w życiu każdego człowieka. Jak uniezależnić klienta od trenera, ale nie stracić z nim kontaktu, czyli budowanie świadomych zdrowych nawyków jako element dodatkowy naszej pracy. Kiedy pozwolić klientowi odejść i nadal mieć poczucie sukcesu?


ELA PRZYGRODZKA

Ela Przygrodzka jest instruktorem fitness z 18-letnim doświadczeniem w pracy z klientami. Dodatkowo, jest też trenerem personalnym I dietetykiem sportowym.


Ela prowadzi wszystkie formy zajęć grupowych, a także indoor cycling. Jest też licencjonowanym instruktorem oraz assessorem Les Mills. Poza salą stworzyła platformę treningową Exercise Library, dzięki której może pracować z podopiecznymi także zdalnie.


W swojej pracy uwielbia kontakt z ludźmi i energię, która płynie z sali. Stawia na doskonałą technikę i dużo dobrej zabawy. Na co dzień specjalizuje się w pracy z osobami po kontuzjach.