♦️Odprężenie na krześle

  • Wykonaj ze mną kilka ćwiczeń z elementami treningu medycznego, które poprawią Twoje zdrowie, sprawność, kondycję i mobilność. W każdą środę znajdziesz nowy zestaw ćwiczeń dostępny wyłącznie na platformie myover40.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • szyja
  • barki
  • plecy
  • biodra
  • nogi
  • łydki

Pięć ćwiczeń, które można wykonać w biurze, aby zrelaksować głowę i dać sobie chwilę wytchnienia. Ten prosty zestaw, idealny na przerwę w pracy, poprawi Twoje krążenie, wzmocni i uelastyczni ciało. będzie stanowić idealny wstęp do pracy nad mobilnością i zmniejszyć napięcie w ciele.
Indywidualne Konsultacje Treningowe:

Film to jedynie wstęp do kompleksowego programu, który mogę dla Ciebie przygotować. Po obejrzeniu zapraszam Cię na indywidualne konsultacje treningowe ze mną, gdzie dostosujemy plan do Twoich potrzeb i cele. Zadzwoń do mnie: +48 884 885 339.

Kup nieograniczony dostęp do ćwiczeń z myover40O trenerce

Justyna Wenecka - medyczna trenerka personalna, edukatorka, egzaminatorka teoretyczna i praktyczna trenerów personalnych w kraju i za granicą dla REPS Polska, członkini zespołu master trenerów myover40, mówczyni publiczna, szkoleniowczyni, twórczyni autorskich szkoleń z zakresu biznesowego wellnessu skierowanych do firm, instytucji i organizacji, podcasterka i autorka licznych publikacji z dziedziny fitness & wellness, ambsadorka REPS Polska w Belgii, twórczyni autorskiej metody treningowej Absolute Body Control.


Aby poznać Justynę bliżej i skorzystać z darmowej wiedzy i wskazówek, dołącz do grona obserwujących i subskrybujących podcast Krótko o ruchu w języku polskim oraz podcast The Good Life Show w języku angielskim. Jeśli lubisz czytać, zajrzyj do sekcji Artykuły na stronie wenecka.com.


Justyna na co dzień mieszka w Antwerpii, w Belgii. Pracuje w większości zdalnie. Na zamówienie istnieje możliwość poprowadzenia indywidualnego, a także warsztatów, szkolenia czy egzaminów we wskazanym miejscu na świecie.