♦️Uwolnij ból głowy

  • Często boli Cię głowa? Odczuwasz spięcie szyi? Boli Cię kark? Miewasz migreny? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz "tak", to ten zestaw ćwiczeń jest dla Ciebie. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pomóż swojemu ciału uwolnić się od napięć. Zapraszam na środowe ćwiczenia ze mną na platformie treningowej online myover40.

Poziom

  • zaczynam ćwiczyć z myover40

Partie ciała

  • głowa
  • szyja
  • barki

Często boli Cię głowa? Odczuwasz spięcie szyi? Boli Cię kark? Miewasz migreny?

 

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz "tak", to ten zestaw ćwiczeń jest dla Ciebie. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pomóż swojemu ciału uwolnić się od napięć.

Zapraszam na środowe ćwiczenia ze mną na platformie treningowej online myover40.

 

Wykonaj ze mną kilka ćwiczeń z elementami treningu medycznego, które poprawią Twoje zdrowie, sprawność, kondycję i mobilność. W każdą środę znajdziesz nowy zestaw ćwiczeń dostępny wyłącznie na platformie myover40.

 

Indywidualne Konsultacje Treningowe:

Film to jedynie wstęp do kompleksowego programu, który mogę dla Ciebie przygotować. Po obejrzeniu zapraszam Cię na indywidualne konsultacje treningowe ze mną, gdzie dostosujemy plan do Twoich potrzeb i cele. Zadzwoń do mnie: +48 884 885 339.

Kup nieograniczony dostęp do ćwiczeń z myover40

 

O trenerce

Justyna Wenecka - medyczna trenerka personalna, edukatorka, egzaminatorka teoretyczna i praktyczna trenerów personalnych w kraju i za granicą dla REPS Polska, członkini zespołu master trenerów myover40, mówczyni publiczna, szkoleniowczyni, również z ramienia REPS Polska, twórczyni autorskich szkoleń z zakresu biznesowego wellnessu skierowanych do firm, instytucji i organizacji, podcasterka i autorka licznych publikacji z dziedziny fitness & wellness, ambsadorka REPS Polska w Belgii, twórczyni autorskiej metody treningowej Absolute Body Control.

Aby poznać Justynę bliżej i skorzystać z darmowej wiedzy i wskazówek, dołącz do grona obserwujących i subskrybujących podcast Krótko o ruchu w języku polskim oraz podcast The Good Life Show w języku angielskim.  Jeśli lubisz czytać, zajrzyj do sekcji Artykuły na stronie wenecka.com.

Justyna na co dzień mieszka w Antwerpii, w Belgii. Pracuje w większości zdalnie. Na zamówienie istnieje możliwość poprowadzenia indywidualnego, a także warsztatów, szkolenia czy egzaminów we wskazanym miejscu na świecie.